Over Swanhilde
Dorp
Buurt pluspunten
Zeer mooie natuurlijke en gezellige omgeving waar leuke en gezellige mensen wonen
Vrije tijd
In mijn Vrije tijd doe ik graag aan stijldansen en gezellig met mijn gezin samen zijn. Ik hou van koken en bakken. Het Spirituele pad. Inzicht kaarten leggen en innerlijke blokkades opheffen.
Meer informatie
Ik heb voor iedereen een luisterend oor die daar behoefte aan heeft. Ben overgevoelig voor prikkels van buiten af . Hierdoor neem ik dingen waar die anderen soms minder zien of voelen. Mijn gymlessen geef ik al van af 1995 tot heden. sommige groepen heb ik al 15 jaar. De gymlessen zijn mijn Passie en ontspanning. Inzicht kaarten die ook al eens leg kunnen je in een bepaalde richting wijzen waar je zelf nog niet aan gedacht zou hebben en kan enorm helpen bij je twijfels en keuzes,
Werk
IK geef voornamelijk bewegingslessen via de gemeentes en stichtingen in Partij,Vaals, Mariarade en Heerlerheide. Hiernaast heb ik de passie met Energetische en Aroma Therapie. Dit Doe ik op afspraak bij de mensen thuis of bij mij zelf thuis en op afstand.