Eindelijk is het zover. We hebben er lang op moeten wachten maar op 8 mei gaat het eindelijk gebeuren… Ongerwaeg Mit Muziek, een muzikale wandeling in Wijlre voor iédere muziekliefhebber.
Twee jaar na de oorspronkelijke planning kan de jubilerende Harmonie Sint Gertrudes dit cadeautje dan toch geven. Hier hebben veel muzikanten lang naar uitgekeken. Ongerwaeg mit Muziek voor de eerste keer in Wijlre.
U kunt genieten van diverse muzikale optredens op een negental verschillende locaties. De muziekstijlen zijn divers waardoor het voor iedereen erg interessant kan zijn. Of u nu warm wordt van Franse Chansons op de binnenplaats van het Kasteel, geniet van Jazzklanken in het proeflokaal, stoere Saxmuziek op het station of liever schotse klanken hoort op 't Kempke. Een kleine greep uit het muzikale repertoire van ons OMMetje… zoals het feest al in de volksmond wordt genoemd.
Uiteindelijk maakt u een eigen keuze en een eigen route uit hetgeen de Harmonie u aanbiedt. Op de pagina van de harmonie op HalloHeuvelland staan de locaties en de ensembles beschreven en kunt u alvast een voorproefje nemen op het aanstaande OMMetje. Lees hier ook alles over de kaartverkoop of boek direct via www.tickli.nl (ongerwaeg mit muziek).
Zondag 8 mei is het overigens Moederdag…de eerste 50 dames ontvangen een kleine attentie. Dus… doe moeder een ommetje cadeau!