OMWEGEN-46 : DESERT SONG
1 december 2025 - Omwegen-46 staat nu op mijn website (zie OMWEGEN)
Een paar Omwegen-verhalen geleden maakte ik al melding van mijn voornemen om weer een schrijfpauze in te lassen.
Maar voordat het zover is neem ik je nog eerst mee naar Tucson, de op een na grootste stad van Arizona in de Sonoran Desert.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kennen we de stad Tucson? Nee, we zijn immers geen stadsliefhebbers. De gebieden aan de buitengrenzen van Tucson kennen we echter des te beter. Al vanaf ons eerste bezoek aan Tucson in 1991 raakten we verslingerd aan de Sonoran Desert en met name aan de karakteristieke Saguaro cactussen in alle fases van hun bestaan.
Vooral de naakte ribben van de Saguaros waren een bron van inspiratie voor een aantal schilderijen. In OMWEGEN-45 had ik al aangegeven dat ik zou vertellen dat de inspiratie voor deze schilderijen meer dan één laag heeft. Dat en meer kun je lezen in dit Omwegen-verhaal. Veel plezier.
Omwegen-46 staat sinds vandaag op mijn website: DESERT SONG
Wil je de fotoboeken weer eens bekijken, klik dan op de links die je onderaan de Omwegen-verhalen aantreft. Klik je op Schilderijen dan kun je ook zien waar mijn inspiratie vandaag komt en hoe groot mijn liefde voor de Desert Southwest is.
*) Omwegen-46 is de laatste aflevering in deze serie Omwegen-verhalen.
Omwegen-47 zal verschijnen als het verhaal gereed is om verteld te worden.
Hartelijke groet,
Marcelle van Dijck-Heitzer
Akelei 3
6271 ED Gulpen
+31-(0)43-450 4367
www.marcellevandijck.com