Koningsfestival
Bij Koningsdag hoort een feestje! Ook dit jaar weer organiseert Harmonie Inter Nos het Koningsdagfestival in Epen op donderdag27 april. Een gezellig festival met voor ieder wat wils in een dagvullend programma.
Er wordt afgetrapt met een Koninklijke high tea op het schoolplein, waarbij het publiek verwend wordt met een echte high tea met zoete lekkernijen, hartige hapjes en een lekker kopje thee of een ander drankje. Koop je vouchers ad € 10,- vooraf bij Spar Epen of via , tel. 0629369065.
Tijdens het genieten van al dit lekkers kun je vanaf 13 uur luisteren naar een mooi concert van onze harmonie Inter Nos met haar bekende klanken.
Vanaf 14.30 uur is het tijd voor het volgende onderdeel: vrijmarkt op een kleedje. Alle Epense kinderen mogen op hun kleedje de leukste spulletjes verkopen, het beloofd een gezellige vrijmarkt te worden. Wil je deelnemen? Meld je dan aan bij Rianda Jongen (). En jij komt toch zeker eens rondstruinen om iets moois te kopen bij de jeugd? Natuurlijk is er ook ander vermaak voor de kinderen zoals schminken, knutselen en een springkussen.
De BBQ wordt dan ook opgewarmd. Er staat veel lekkers klaar om uit te kiezen zodat je er weer even tegen aan kunt.
Want het is party time! DJ Marvin Noise maakt er een echt feestje van. De voetjes gaan van de vloer, er zullen nog vele gezellige uurtjes volgen op het Patronaatsplein. Noteer nu al in je agenda, Koningsfestival Epen op 27 april. Hét Koningsdag evenement voor jong en oud, met voor ieder wat wils!